فروش انواع پمپ های صنعتی با مناسب‌ترین قیمت - شرکت آبروان

تولید، فروش و تامین انواع پمپ

آبروان تولیدکننده انواع پمپ های صنعتی ایرانی

شرکت آبروان فعالیت تولید پمپ را در سال 1377 باهدف تولید پمپ‌های آب برای مصارف کشاورزی و صنعتی و همچنین آبرسانی آغاز نموده است. شرکت آبروان به دلیل بهره‌مندی از تخصص و تجربه‌ی مهندسین و تکنسین‌های متخصص و تربیت کادرفنی تولید و همچنین واحد فنی مجهز توانسته تا در مدت زمان کوتاهی محصولات خود را در بازارهای داخلی و چندین بازار خارجی عرضه نماید.

محصولات تولید شده همگی براساس استانداردهای DIN 24255 و استاندارد مدیریت کیفی می‌باشند. توجه داشته باشید که آبروان دارای استاندارد ملی، تاییدیه از معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، تاییدیه از سازمان آب و استاندارد CE اروپا از شرکت SZUTEST می‌باشد.

با نهایت افتخار باید اعلام کنیم که صنایع پمپ‌سازی آبروان، موفقیت خود را در گرو رضایت هم میهنان عزیز می‌داند.

همه چیز امن و امان با محصولات آبروان

پمپ گریز از مرکز (سانتریفیوژ) Centrifugal Pump

پمپ‌های گریز از مرکز که به آن‌ها End suction هم گفته می‌شود، از موارد پمپ‌های دینامیکی با قطر خروجی 32 تا 300 میلی‌متر هستند. ظرفیت آبدهی این پمپ‌ها 5 تا 1800 مترمکعب در ساعت است. پمپ‌های گریزازمرکز با نوار گرافیت از 50- تا 110 درجه سانتی‌گراد و با آب‌بند مكان یكی از 50- تا 140 درجه سانتی‌گراد می‌تواند سیال را آب‌بندی کند. این محصول دارای موتور جدا و تک مكشه مركزی است و ازنظر ابعادی و عملكرد مطابق Din24255 می‌باشد. فشار تست این پمپ‌ها 16 bar می‌باشد.

انواع پمپ‌های صنعتی گریز از مرکز:

 • پمپ گریز از مرکز حلزونی اتا ( ETA )
 • پمپ گریز از مرکز با آبدهی زیاد

پمپ فشار قوی طبقاتی ویکائل High pressur pump) WKL)

پمپ‌های فشارقوی یا به‌عبارتی‌دیگر پمپ‌های طبقاتی، از محصولاتی است که در بازار مشتری فراوانی دارد. این پمپ‌ها از دسته پمپ‌های WKL هستند که قطر خروجی آن‌ها 32 تا 150 میلی‌متر است. ظرفیت آبدهی این پمپ‌ها 2 تا 950 مترمکعب در ساعت است که بستگی به محصول مشتری دارد. این محصول، پروانه‌های بین یاتاقانی دارد و موتور این پمپ‌ها جداست و دارای چندطبقه و یک محفظه با برش‌های شعاعی است. آب‌بندی هر طبقه از این پمپ به‌وسیله اورینگ صورت می‌گیرد. ارتفاع این پمپ‌‎ها تا 480 متر می‌رسد. موقع آب‌بندی، درجه حرارت سیال با نوار آب‌بندی از ۱۰– تا ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد و با آب‌‌بند مکانیکی از ۱۰- تا ۱۴۰ درجه سانتی‌گراد انجام می‌شود. فشار پمپ‌های فشارقوی تا 40 bar می‌رسد.

انواع پمپ‌های صنعتی فشار قوی:

 • پمپ فشار قوی طبقاتی WKL ( وکائل )
 • پمپ فشار قوی طبقاتی MC

پمپ ABRAVAN PLUS (پایه یاتاقان صنعتی) مشابه CPK

در ساخت پمپ‌های پایه یاتاقان صنعتی بلبرینگ‌های دو ردیفه استفاده شده است. در حالت معمولی عمر مفید این نوع پمپ‌ها 17000 ساعت می‎‌باشد و در حالت HD مناسب برای کارکرد تا 25000 ساعت می‌باشد، اما در پمپ‌های معمولی حداکثر عمر مفید بلبرینگ‌ها 5000 ساعت می‌باشد. در پمپ‌های صنعتی قطر محور در تیپ‌های مختلف تقویت‌شده است اما در پمپ‌های معمولی با طرح کلاسیک اجرا می‌شود. هنگامی‌که اجزاء گرداننده پمپ در معرض نیروهای محوری و شعاعی قرار می‌گیرند یاتاقان‌ها موقعیت درست و همراستایی اجزاء ثابت پمپ را با اجزاء گرداننده هماهنگ می‌کنند و در این لحظه یاتاقان‌ها باید به محور اجازه چرخش با حداقل اصطكاک برای به حداكثر رسانیدن بازدهی عملكرد پمپ را بدهند.

پمپ روغن داغ (Hot oil pump)

پمپ روغن داغ (hot oil pump) از انواع پمپ‌های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز است. پمپ‌های سانتریفوژ روغن داغ برای جابه‌جا کردن و سیرکوله کردن آب و مایعاتی چون نفت، بنزین، روغن و… تا دمای 185 درجه سانتی‌گراد استفاده‌ می‌شود. این پمپ جهت پمپاژ و گردش روغن داغ تا دمای 300 درجه سلسیوس، در صنایع مختلفی مانند دارویی، غذایی، شیمیایی، چرم، رنگ، کاغذ، الکتریکی و… به کار می‌رود. این محصول دارای ساختاری افقی، یک طبقه و همچنین محفظه حلزونی تک مکشه گریز از مرکز می‌باشد.

پمپ گل کش HDS

برای پمپ‌های گریزازمرکز افقی می‌توان به پمپ‌های زیادی اشاره کرد که یکی از آن‌ها پمپ گل کش آبروان است که به GGG40 معروف است. قطر خروجی آن بین 50 تا 150 میلی‌متر است و یک محفظه حلزونی شکل دارد. یک طبقه بوده و دارای پروانه یکسره و آویز است. ظرفیت دبی (آبدهی) این محصول 10 تا 350 مترمکعب در ساعت است. باید توجه داشته باشید که موتوری که در این پمپ‌‎ها به‌کار رفته است، جدا و به‌صورت تک مکشه طراحی‌شده است. ارتفاع پرتاب آب در این پمپ بین 10 تا 70 متر است که به انتخاب مشتری بستگی دارد. آب‌بندی محور این پمپ با کمک نوار گرافیتی صورت می‌گیرد. برای این‌که ذرات جامد وارد محفظه پمپ نشود، از یک منبع تغذیه خارجی استفاده می‌شود. همچنین درجه حرارت سیال آب‌بندی از 20 تا 110 درجه سانتی‌گراد متغیر است.

پمپ فشارقوی MC200

پمپ MC200 از نوع پمپ‌های گریز از مرکز طبقاتی با محفظه دارای برش شعاعی می‌باشد. پایه‌های نگهدارنده‌ی این محصول کاملا یکدست همراه با محفظه مکش و رانش ریخته‌گری شده‌اند. پمپ های تولید شده توسط شرکت آبروان دارای پروانه و محفظه چدنی بوده و شفت آن از جنس فولاد می‌باشد.

سایر محصولات

همانطور که میدانید، پمپ ها در صنایع گوناگونی کاربرد دارند و به دسته های مختلفی تقسیم می‌شوند. لیست سایر محصولات شرکت آبروان را در ادامه برایتان ذکر کرده‌ایم که با کلیک بر روی آن‌ها، به صفحه مربوطه میتوانید مراجعه کنید.

چه نوع پمپی بخریم؟

کارشناسان آبروان آماده ارائه مشاوره رایگان خرید پمپ های صنعتی به شما هستند. همچنین در سایت مقاله‌ای جامع در مورد راهنمای خرید برای شما آماده کرده‌ایم.

نمونه‌هایی از پمپ های صنعتی آبروان

تمامی ویدیوهای زیر که تنها بخشی از محصولات شرکت آبروان است، توسط مشتریان عزیز برای ما ارسال شده است.

سوالات متداول

 • خدمات پس از فروش آبروان چگونه است؟
  محصولات شرکت آبروان همگی دارای 18 ماه گارانتی بوده و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد و تمامی محصولاتش ساخت کشور عزیزمان ایران می‌باشد.
 • پمپ‌ها چند نوع دارند؟
  پمپ‌های سانتریفیوژی، پمپ‌های رفت و برگشتی، پمپ‌های دنده‌ای، پمپ‌های دنده‌ای خارجی، پمپ‌های دنده‌ای داخلی، پمپ‌های تیغه‌ای، پمپ‌های گوشواره‌ای، پمپ‌های با کاربری خاص و…
 • پمپ‌ها برای چه مصارفی استفاده می‌شود؟
  از ساختمان‌های مسکونی برای آبرسانی گرفته تا صنایع پتروشیمی، گاز، نفت، نیروگاه‌ها و گاهی برای انتقال نفت خام و تحقیق اهداف فرایندی استفاده می‌شود.
 • پمپ‌ها برای انتقال چه نوع سیالاتی مناسب هستند؟
  برای انتقال مایعاتی چون آب، روغن، اسید، خمیر و… استفاده می‌شود.
 • چه نوع پمپی بخریم؟
  پمپ هایی که برای شاختمان‌ها استفاده می‌شود باید پمپ‌هایی با مخازن انبساط و یا کلید اتوماتیک و یا بوستر باشد و همچنین باید توجه داشته باشید که عواملی چون متراژ واحد، میزان مصرف آب و همچنین تعداد طبقات و تعداد شیرهای آب در انتخاب پمپ خیلی مهم است.
 • چگونه عمر پمپ را افزایش دهیم؟
  برای افزایش طول عمر پمپ باید برای ان منبعی با حجم بالا تهیه کنیم تا پمپ بتواند از آن بهره مند شود و از آن تغذیه‌ای برای فشار داشته باشد. همچنین نباید وزن لوله‌ها بر روی پمپ طوری باشد که انگار پمپ به عنوان لوله‌ها استفاده می‌شود.
 • دوره‌ی تعمیرات و نگهداری پمپ تا چقدر اهمیت دارد؟
  دوره‌ی تعمیر و نگهداری پمپ برای افزایش طول عمر شرایط پمپاژ مناسب پمپ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
 • اندازه‌ی لوله‌های ورودی و خروجی پمپ چقدر است؟
  اندازه قطر ورودی و خروجی پمپ آب خانگی حتما باید با اندازه وروی و خروجی قطر لوله‌ها یکی باشد.مثلا اگر ورودی و خروجی پمپ شما 2 اینچ است حتما باید ورودی و خروجی لوله‌هم 2 اینچ باشد در غیر این صورت اگر قططر ورودی و خروجی بیشتر از لوله‌ها باشد باعث افزایش فشار روی لوله‌ها می‌شود و احتمال ترکیدگی آن‌ها را افزایش می‌دهد.
 • علت کم و زیاد شدن فشار آب در پمپ چیست؟

  1. خرابی شیر تنظیم کننده
  2. مشکلات شبکه‌های آب منطقه‌ای
  3. مصرف بالا به صورت همزمان
  4. گرفتگی لوله یا قدیمی بودن لوله‌ها
  5. هوا با دام افتاده در لوله

 • نحوه محاسبه پرتاب آب و آبدهی چگونه است؟
  میزان هد و دبی پمپ های صنعتی با توجه به واحد مورد نظر، توسط فرمول های زیر محاسبه می‌شود:

  فروش انواع پمپ های صنعتی با مناسب‌ترین قیمتفروش انواع پمپ های صنعتی با مناسب‌ترین قیمتفروش انواع پمپ های صنعتی با مناسب‌ترین قیمتفروش انواع پمپ های صنعتی با مناسب‌ترین قیمت

10 دیدگاه
 • محمدیان

  18 سپتامبر 2021 - 11:09 ق.ظ

  باسلام. فروش شما به‌صورت عمده هست یا تکی؟ فروش قطعات هم دارید؟

  • آبروان

   19 سپتامبر 2021 - 10:09 ق.ظ

   با سلام. هردو فروش عمده و تکی را داریم. بله فروش قطعات هم داریم.

 • رضا

  22 سپتامبر 2021 - 7:09 ب.ظ

  پمپی می‌خواستم که حدوداً 6 تا 8 بار ایجاد کند و 3 اینچ یا 4 اینچ باشد؛ در ضمن فقط خود پمپ را می‌خواهم و به دینام لازمی ندارم، چون می‌خواهم با تراکتور و برای آبیاری قطره‌ای کار کند. چقدر باید هزینه کنم؟

  • آبروان

   27 سپتامبر 2021 - 10:09 ب.ظ

   با سلام. لطفا با شمارۀ 66435453 -021 تماس حاصل نمایید.

 • مجیدی

  22 سپتامبر 2021 - 7:09 ب.ظ

  پمپ شناور با دبی حدوداً ۱۰۰ مترمکعب و ۲۰ متر ارتفاع برای آب‌نما دارید؟ درصورتی که کاتالوگ دارید، از پمپ‌های گریز از مرکز برای بنده ارسال کنید تا بتوانیم در پروژه‌ها از پمپ‌های شما استفاده کنیم.

  • آبروان

   27 سپتامبر 2021 - 10:09 ب.ظ

   با سلام. در پایین سایت از قسمت دسترسی سریع، کاتالوگ را مینوانید دانلود کنید. همچنین اگر سوالی داشتید با شماره 66435453 -021 در ارتباط باشید.

 • مسعودی

  26 اکتبر 2021 - 8:10 ب.ظ

  پمپ مخصوص کشاورزی و آبیاری قطره‌ای برای لولۀ ۳ اینج هم دارید؟

  • آبروان

   10 آوریل 2022 - 11:04 ق.ظ

   بله، موجود داریم. با شماره های درج شده در سایت در تماس باشید تا شما را بیشتر راهنمایی کنیم.

 • ا.باقر

  26 اکتبر 2021 - 8:10 ب.ظ

  می‌خواستم بدانم امكانش هست پمپي را به يك موتور ديزل كوچك مثل موتور تيلر باغي وصل كنيم كه تا ارتفاع ۱۰ متر، آب را بالا ببرد؟ خودتان چه پمپی را پیشنهاد می‌کنید که بتوانیم با موتور دیزل یا موتورهای بنزینی هماهنگ کنیم كه آب‌دهي 4 تا 6 اينچ باشد؟ مساحت زمين حدود يك هكتار بوده و در زمستان حدود دو هفته به‌صورت مداوم پمپ كار خواهد كرد تا آب را از داخل يك گود بزرگ بيرون بكشد. ‌

  • آبروان

   10 آوریل 2022 - 11:04 ق.ظ

   بله، امکان‌پذیر هست.۱۵۰ – ۲۰۰، ۱۵۰ – ۲۵۰، ۱۵۰ – ۳۱۵، ۱۵۰ – ۴۰۰ از انواع پمپ در اين رابطه هستند. پمپ ۱۵۰ – ۳۱۵، مناسب‌ترين پمپ براي كار شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

بازگشت به بالا