صنایع پمپ سازی آبروان

تولید، فروش و تامین انواع پمپ های صنعتی

آبروان تولیدکننده انواع پمپ های صنعتی ایرانی

همه چیز امن و امان با محصولات آبروان

شرکت آبروان فعالیت تولید پمپ را در سال 1377 باهدف تولید پمپ‌های آب برای مصارف کشاورزی و صنعتی و همچنین آبرسانی آغاز نموده است. شرکت آبروان به دلیل بهره‌مندی از تخصص و تجربه‌ی مهندسین و تکنسین‌های متخصص و تربیت کادرفنی تولید و همچنین واحد فنی مجهز توانسته تا در مدت زمان کوتاهی محصولات خود را در بازارهای داخلی و چندین بازار خارجی عرضه نماید.

محصولات تولید شده همگی براساس استانداردهای DIN 24255 و استاندارد مدیریت کیفی می‌باشند. توجه داشته باشید که آبروان دارای استاندارد ملی، تاییدیه از معاونت آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، تاییدیه از سازمان آب و استاندارد CE اروپا از شرکت SZUTEST می‌باشد.

“با نهایت افتخار باید اعلام کنیم که صنایع پمپ‌سازی آبروان، موفقیت خود را در گرو رضایت هم میهنان عزیز می‌داند.”

با محصولات آبروان ‌ آشنا شوید

Centrifugal Pump

پمپ گریز از مرکز سانتریفیوژ

پمپ‌های گریز از مرکز که به آن‌ها End suction هم گفته می‌شود، از موارد پمپ‌های دینامیکی با قطر خروجی 32 تا 300 میلی‌متر هستند. ظرفیت آبدهی این پمپ‌ها 5 تا 1800 مترمکعب در ساعت است. پمپ‌های گریزازمرکز با نوار گرافیت از 50- تا 110 درجه سانتی‌گراد و با آب‌بند مكان یكی از 50- تا 140 درجه سانتی‌گراد می‌تواند سیال را آب‌بندی کند.

این محصول دارای موتور جدا و تک مكشه مركزی است و ازنظر ابعادی و عملكرد مطابق Din24255 می‌باشد. فشار تست این پمپ‌ها 16 bar می‌باشد.

انواع پمپ‌های صنعتی گریز از مرکز:

  • پمپ گریز از مرکز حلزونی اتا ( ETA )
  • پمپ گریز از مرکز با آبدهی زیاد
فروش انواع پمپ های صنعتی
High Pressur Pump

پمپ فشار قوی طبقاتی WKL

پمپ‌های فشارقوی یا به‌عبارتی‌دیگر پمپ‌های طبقاتی، از محصولاتی است که در بازار مشتری فراوانی دارد. این پمپ‌ها از دسته پمپ‌های WKL هستند که قطر خروجی آن‌ها 32 تا 150 میلی‌متر است. ظرفیت آبدهی این پمپ‌ها 2 تا 950 مترمکعب در ساعت است که بستگی به محصول مشتری دارد.

این محصول، پروانه‌های بین یاتاقانی دارد و موتور این پمپ‌ها جداست و دارای چندطبقه و یک محفظه با برش‌های شعاعی است. آب‌بندی هر طبقه از این پمپ به‌وسیله اورینگ صورت می‌گیرد. ارتفاع این پمپ‌‎ها تا 480 متر می‌رسد.

موقع آب‌بندی، درجه حرارت سیال با نوار آب‌بندی از ۱۰– تا ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد و با آب‌‌بند مکانیکی از ۱۰- تا ۱۴۰ درجه سانتی‌گراد انجام می‌شود. فشار پمپ‌های فشارقوی تا 40 bar می‌رسد.

انواع پمپ‌های صنعتی فشار قوی:

  • پمپ فشار قوی طبقاتی WKL ( وکائل )
  • پمپ فشار قوی طبقاتی MC
فروش انواع پمپ های صنعتی
Abravn Plus

پمپ پایه یاتاقان صنعتی مشابه CPK

در ساخت پمپ‌های پایه یاتاقان صنعتی بلبرینگ‌های دو ردیفه استفاده شده است. در حالت معمولی عمر مفید این نوع پمپ‌ها 17000 ساعت می‎‌باشد و در حالت HD مناسب برای کارکرد تا 25000 ساعت می‌باشد، اما در پمپ‌های معمولی حداکثر عمر مفید بلبرینگ‌ها 5000 ساعت می‌باشد.

در پمپ‌های صنعتی قطر محور در تیپ‌های مختلف تقویت‌شده است اما در پمپ‌های معمولی با طرح کلاسیک اجرا می‌شود.

هنگامی‌که اجزاء گرداننده پمپ در معرض نیروهای محوری و شعاعی قرار می‌گیرند یاتاقان‌ها موقعیت درست و همراستایی اجزاء ثابت پمپ را با اجزاء گرداننده هماهنگ می‌کنند و در این لحظه یاتاقان‌ها باید به محور اجازه چرخش با حداقل اصطكاک برای به حداكثر رسانیدن بازدهی عملكرد پمپ را بدهند.

فروش انواع پمپ های صنعتی
Hot Oil Pump

پمپ روغن داغ

پمپ روغن داغ (hot oil pump) از انواع پمپ‌های سانتریفیوژ یا گریز از مرکز است. پمپ‌های سانتریفوژ روغن داغ برای جابه‌جا کردن و سیرکوله کردن آب و مایعاتی چون نفت، بنزین، روغن و… تا دمای 185 درجه سانتی‌گراد استفاده‌ می‌شود.

این پمپ جهت پمپاژ و گردش روغن داغ تا دمای 300 درجه سلسیوس، در صنایع مختلفی مانند دارویی، غذایی، شیمیایی، چرم، رنگ، کاغذ، الکتریکی و… به کار می‌رود. این محصول دارای ساختاری افقی، یک طبقه و همچنین محفظه حلزونی تک مکشه گریز از مرکز می‌باشد.

فروش انواع پمپ های صنعتی
HDS Pump

پمپ گل کش HDS

برای پمپ‌های گریز از مرکز افقی می‌توان به پمپ‌های زیادی اشاره کرد که یکی از آن‌ها پمپ گل کش آبروان است که به GGG40 معروف است. قطر خروجی آن بین 50 تا 150 میلی‌متر است و یک محفظه حلزونی شکل دارد. یک طبقه بوده و دارای پروانه یکسره و آویز است. ظرفیت دبی (آبدهی) این محصول 10 تا 350 مترمکعب در ساعت است.

باید توجه داشته باشید که موتوری که در این پمپ‌‎ها به‌کار رفته است، جدا و به‌صورت تک مکشه طراحی‌شده است. ارتفاع پرتاب آب در این پمپ بین 10 تا 70 متر است که به انتخاب مشتری بستگی دارد. آب‌بندی محور این پمپ با کمک نوار گرافیتی صورت می‌گیرد. برای این‌که ذرات جامد وارد محفظه پمپ نشود، از یک منبع تغذیه خارجی استفاده می‌شود. همچنین درجه حرارت سیال آب‌بندی از 20 تا 110 درجه سانتی‌گراد متغیر است.

فروش انواع پمپ های صنعتی
MC200 Pump

پمپ فشارقوی MC200

پمپ MC200 از نوع پمپ‌های گریز از مرکز طبقاتی با محفظه دارای برش شعاعی می‌باشد. پایه‌های نگهدارنده‌ی این محصول کاملا یکدست همراه با محفظه مکش و رانش ریخته‌گری شده‌اند. پمپ های تولید شده توسط شرکت آبروان دارای پروانه و محفظه چدنی بوده و شفت آن از جنس فولاد می‌باشد.
فروش انواع پمپ های صنعتی
MOVI Pump

پمپ فشارقوی مووی

فروش انواع پمپ های صنعتی

سایر محصولات آبروان

همانطور که میدانید، پمپ ها در صنایع گوناگونی کاربرد دارند و به دسته های مختلفی تقسیم می‌شوند. لیست سایر محصولات شرکت آبروان را در ادامه برایتان ذکر کرده‌ایم که با کلیک بر روی آن‌ها، به صفحه مربوطه میتوانید مراجعه کنید.
پمپ فرآوری مس

پمپ فرآوری مس

پمپ برنز

پمپ برنز چیست و چه مزایایی دارد + خرید با بهترین قیمت

پمپ داپلکس

پمپ داپلکس چیست؟ آشنایی با کاربردها و مزایا

پمپ های آب کشاورزی

فروش انواع پمپ‌های آب کشاورزی + راهنمای خرید

پمپ آب شیرین کن

خرید پمپ آب شیرین کن + روش کار و انواع آن

پمپ استیل

پمپ استیل 316 چیست؟ بررسی مشخصات فنی و کاربردهای آن

پمپ آب شور دریا

پمپ آب شور دریا چه کاربردی دارد؟ راهنمای خرید و معرفی انواع آن

پمپ اسلاری (پمپ دوغاب )

پمپ اسلاری یا دوغاب چیست؟ آشنایی با انواع و خرید

پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور چیست؟ به همراه تمام نکاتی که باید هنگام خرید بدانید

پمپ چاه کم عمق

بهترین پمپ آب برای چاه های کم عمق

پمپ اسیدشویی

با پمپ ضد اسید ( پمپ پلیمری) آشنا شوید + راهنمای خرید

کدام پمپ صنعتی را خریداری کنیم؟

فروش انواع پمپ های صنعتی
کارشناسان آبروان آماده ارائه مشاوره رایگان خرید پمپ های صنعتی به شما هستند. همچنین در سایت مقاله‌ای جامع در مورد راهنمای خرید برای شما آماده کرده‌ایم.

یا

نمونه پمپ‌های نصب شده آبروان

تمامی ویدیوهای زیر که تنها بخشی از محصولات شرکت آبروان است، توسط مشتریان عزیز برای ما ارسال شده است.

پمپ صنعتی 65/250 آبروان
پمپ پشت تراکتوری آبروان
پمپ اتابلوک 40/250 آبروان
پمپ صنعتی 300/35 آبروان

سوالات متداول شما

محصولات شرکت آبروان همگی دارای 18 ماه گارانتی بوده و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد و تمامی محصولاتش ساخت کشور عزیزمان ایران می‌باشد.
از ساختمان‌های مسکونی برای آبرسانی گرفته تا صنایع پتروشیمی، گاز، نفت، نیروگاه‌ها و گاهی برای انتقال نفت خام و تحقیق اهداف فرایندی استفاده می‌شود.
پمپ‌های سانتریفیوژی، پمپ‌های رفت و برگشتی، پمپ‌های دنده‌ای، پمپ‌های دنده‌ای خارجی، پمپ‌های دنده‌ای داخلی، پمپ‌های تیغه‌ای، پمپ‌های گوشواره‌ای، پمپ‌های با کاربری خاص و…

اندازه قطر ورودی و خروجی پمپ آب خانگی حتما باید با اندازه وروی و خروجی قطر لوله‌ها یکی باشد. مثلا اگر ورودی و خروجی پمپ شما 2 اینچ است حتما باید ورودی و خروجی لوله‌هم 2 اینچ باشد در غیر این صورت اگر قططر ورودی و خروجی بیشتر از لوله‌ها باشد باعث افزایش فشار روی لوله‌ها می‌شود و احتمال ترکیدگی آن‌ها را افزایش می‌دهد.

  • خرابی شیر تنظیم کننده
  • مشکلات شبکه‌های آب منطقه‌ای
  • مصرف بالا به صورت همزمان
  • گرفتگی لوله یا قدیمی بودن لوله‌ها
  • هوا با دام افتاده در لوله
میزان هد و دبی پمپ های صنعتی با توجه به واحد مورد نظر، توسط فرمول های زیر محاسبه می‌شود:فروش انواع پمپ های صنعتیفروش انواع پمپ های صنعتیفروش انواع پمپ های صنعتیفروش انواع پمپ های صنعتی

سوال دیگری دارید؟ در قسمت نظرات با ما مطرح کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *