درباره ما
page-header

درباره ما

صنایع پمپ سازی آبروان

شرکت آبروان در سال 1378  ‏فعالیت خود را با هدف تولید پمپ های آب برای مصارف صنعتی، کشاورزی و آبرسانی تاسیس گردید  ‏. با توجه به تخصص و تجربه قبلی مهندسین و تکنسینهای شرکت و تربیت کادر فنی تولید  و همچنین واحد کنترل کیفی مجهز، مجموعه توانسته در مدت زمان کوتاهی محصولات خود را در بازارهای  ‏داخلی و چندین بازار خارجی عرضه نماید ‏.
محصولات تولید  شده همگی بر اساس استاندارها  DIN 24255 و  ‏همچنین استاندارد مدیریت  کیفی ISO 9001 : 2008  ‏شرکت TUV  ‏آلمان و استاندارد  کیفی اروپا CE از شرکت SEZUTEST  ‏چه در حین تهیه مواد اولیه اقلام استاندارها  و یا در پروسه تولید و مونتاژ و در نهایت خدمات پس از فروش تحت کنترل بوده و مواردی که خارج از استاندارها و تلرانس های تعریف شده باشد  به عنوان ضایعات کنار گذاشته می شود و مصرف کنندگان خود را از نظر کیفیت محصولات مطمئن می سازد.
‏این شرکت در راستای تولید دامنه وسیع تری از پمپ ها که برخوردار از تکنولوژی پیشرفته و بروز می باشند ، همچنین بومی سازی تکنولوژی های نوین در کشور اقدام به انعقاد قرارداد با شرکت SEP ‏از کشور ترکیه برای تولید و فروش الکتروپمپ های شناور چدنی و استنلس استیل در ایران و منطقه نموده است.

 

برخی از لوح های تقدیر ما :

درباره ما

درباره ما

پروژه های انجام شده

نمایشگاه بین المللی
آب فاضلاب
جزیره قشم
تولیدملی
کی اس بی
شرکت سولزر
شرکت نفت
جهاد کشاورزی
بازگشت به بالا