صنایع پمپ سازی آبروان

خرید پمپ آب در سیراف

فروش انواع پمپ آب شور و صنعتی در شهر سیراف

پمپ آب در چند سال اخیر به یکی از ضروریات چه برای مصارف خانگی و چه صنعتی و کشاورزی تبدیل شده است. بدون پمپ آب، امکان بهره برداری از آب چاه‌ها و بسیاری از مصارف صنعتی و کشاورزی وجود ندارد.

با توجه به نیاز روز افزون به پمپ آب، ما در شرکت آبروان تولید پمپ‌های آب خود را از سال 1377 آغاز کردیم و در مدت کوتاهی توانستیم رضایت بسیاری از هم وطنان گرامی را جلب کنیم و استانداردهای روز دنیا نظیر DIN 24255 را به دست آوریم. در این مقاله به فروش پمپ آب در شهر سیراف، نحوه خرید و معرفی انواع پمپ می‌پردازیم.

انواع پمپ های آبروان

اگر شما اهل شهر سیراف هستید و می‌خواهید پمپ آب خریداری کنید، باید بدانید چه نوع پمپی برای چه مصارفی مناسب است. تا بتوانید با توجه به نیاز خود، برند و ظرفیت پمپ آب را شناسایی کرده و سپس برای خرید آن اقدام کنید. ما در شرکت خود محصولات متنوعی از پمپ‌های آب صنعتی و کشاورزی را برای شما هم وطنان گرامی تولید کرده‌ایم. در زیر به طور خلاصه، محصولات تولیدی در شرکتمان را معرفی می‌کنیم:

فروش پمپ آب در شهر سیراف
Centrifugal Pump

پمپ گریز از مرکز سانتریفیوژ

یکی از پمپ‌هایی که می‌توانید آن را در شهر سیراف خریداری کنید، پمپ گریز از مرکز یا سانتریفیوژ است. این پمپ‌ها با نیروی گریز از مرکز کار می‌کنند و به همین دلیل به پمپ‌های گریز از مرکز معروفند. اگر به دنبال پمپ سیراف هستید و می‌خواهید از پمپ‌های سانتریفیوژ خریداری کنید، باید بگوییم این پمپ هر در دو نوع پمپ گریز از مرکز حلزونی اتا و پمپ گریز از مرکز با آبدهی زیاد وجود دارد.

پمپ گریز از مرکز سری 40
فروش پمپ آب در شهر سیراف
WKL Pump

پمپ فشار قوی طبقاتی ویکائل

یک پمپ آب که می توانید در شهر سیرف آن را خریداری کرده و از آن برای انواع کاربردهای صنعتی و کشاورزی در سیراف استفاده کنید، پمپ آب فشار قوی طبقاتی است. این پمپ‌ها ظرفیت آبدهی زیادی دارند و در دو نوع فشار قوی طبقاتی ویکائل و فشار قوی طبقاتی MC  وجود دارند.

فروش پمپ آب در شهر سیراف
فروش پمپ آب در شهر سیراف
فروش پمپ آب در شهر سیراف

پمپ فشار قوی MC200

از دیگر محصولات شرکت ما که می‌توانید در شهر سیراف خریداری کنید، پمپ فشار قوی MC200 است. این نوع پمپ‌ها هم طبقاتی و هم گریز از مرکز هستند و محفظه آنها دارای برش شعاعی است. پروانه این پمپ‌ها نیز چدنی و شفت آن از جنس فولاد است.

فروش پمپ آب در شهر سیراف
HDS Pump

پمپ گل کش HDS

پمپ گل کش نوع خاصی از پمپ‌های آب است که توانایی پمپاژ سیالات همراه با ناخالصی را دارد. می‌توان از این پمپ، برای پمپاژ آب‌های گل آلود و یا سیالاتی استفاده کرد که دارای ذرات جامد هستند.

فروش پمپ آب در شهر سیراف
فروش پمپ آب در شهر سیراف
فروش پمپ آب در شهر سیراف

پمپ روغن داغ

یکی از پمپ‌های سانتریفیوژی که به طور خاصی برای پمپاژ مایعات داخل نظیر روغن، نفت، بنزین و… ساخته شده و تا دمای 185 درجه سانتی گراد را به راحتی تحمل می‌کند، پمپ روغن داغ است. این پمپ با توجه به نوع ساخت و کارایی گزینه بسیار مناسبی برای خرید پمپ آب در سیراف است.

فروش پمپ آب در شهر سیراف

پمپ آبروان پلاس

پمپ آبروان پلاس نوع خاصی از پمپ‌های شرکت ماست که کارایی و بازدهی بسیار زیادی به خصوص در شرایط نامساعد و شرایط آب و هوایی خاص دارد. با توجه به اینکه شهر سیراف در کنار دریای خلیج فارس قرار گرفته، استفاده از پمپ در شهر سیراف اهمیت زیادی دارد. اینکه یاتاقان‌ها در شرایط آب و هوایی شرجی و رطوبت بالای هوا زنگ نزنند و دچار خوردگی نشوند، یکی از موارد با اهمیت در انتخاب پمپ سیراف است. این موضوع در انواع پمپ‌های شرکت ما و به خصوص پمپ آبروان پلاس لحاظ شده است.

فروش پمپ آب در شهر سیراف
فروش پمپ آب در شهر سیراف

سایر محصولات آبروان

علاوه بر پمپ آب‌های ذکر شده می‌توانید از سایر محصولات ما، نظیر پمپ آب شیرین کن، پمپ پلیمری، پمپ استیل 316، پمپ داپلکس، پمپ آب شور، پمپ چاه کم عمق، پمپ سیرکلاتور، پمپ اسلاری وپمپ آب کشاورزی نیز خریداری کنید.

پمپ فرآوری مس

پمپ فرآوری مس

پمپ برنز

پمپ برنز چیست و چه مزایایی دارد + خرید با بهترین قیمت

پمپ داپلکس

پمپ داپلکس چیست؟ آشنایی با کاربردها و مزایا

پمپ آب شیرین کن

خرید پمپ آب شیرین کن + روش کار و انواع آن

پمپ استیل

پمپ استیل 316 چیست؟ بررسی مشخصات فنی و کاربردهای آن

پمپ آب شور دریا

پمپ آب شور دریا چه کاربردی دارد؟ راهنمای خرید و معرفی انواع آن

پمپ سیرکولاتور

پمپ سیرکولاتور چیست؟ به همراه تمام نکاتی که باید هنگام خرید بدانید

پمپ چاه کم عمق

بهترین پمپ آب برای چاه های کم عمق

از چه طریقی می‌توان برای انتخاب نوع و ظرفیت پمپ آب اقدام کرد؟

فروش پمپ آب در شهر سیراف

با توجه به اینکه شما برای چه مقصودی از پمپ در شهر سیراف استفاده خواهید کرد، انتخاب نوع آن متفاوت خواهد بود. پمپ روغن داغ مخصوص پمپاژ سیالات داغ طراحی شده است. پمپ آب شور، مخصوص پمپاژ آب‌هایی که درجه شوری آنها بیشتر از حد معمول است، طراحی و ساخته شده‌اند.

مشخصات هر کدام از محصولات ما با جزئیات در وب سایت آبروان ذکر شده است. شما می‌توانید مشخصات هر کدام از پمپ‌ها را بررسی کنید و سپس ظرفیت پمپ آب خود را تعیین نمایید.

ضمن اینکه کارشناسان ما در بخش فروش پمپ در شهر سیراف در خدمت شما هستند تا به سوالات شما پاسخ داده و شما را برای خرید پمپ راهنمایی کنند.

یا

آیا شرکت شما خدمات پس از فروش و ضمانت نیز برای پمپ آب در نظر گرفته است؟

بله. شرکت آبروان به مسائل مختلفی در ساخت پمپ‌های خود توجه کرده است. اگر می‌خواهید برای خرید پمپ‌های شرکت ما در شهر سیراف اقدام کنید، نگران خدمات پس از فروش و یا گارانتی محصولات نباشید. محصولات شرکت ما دارای گارانتی 18 ماهه هستند و خدمات پس از فروش پمپ آب سیراف به 10 سال میرسد.

شما می‌توانید برای خرید پمپ آب سیراف به دو روش اینترنتی از طریق وب سایت شرکت و یا از طریق نمایندگی‌های مجاز ما اقدام کنید. یک نمایندگی از شرکت آبروان برای پمپ آب در سیراف در شهر بوشهر وجود دارد. در صورت تمایل می‌توانید به نمایندگی ما در بوشهر مراجعه کرده و از نزدیک پمپ‌ها را بررسی و نوع پمپ مد نظر خود را انتخاب کنید.

محصولات ما با توجه به نیاز و شرایط آب و هوایی و موقعیت جغرافیایی شهرهای ایران و کشورمان ساخته شده است. برای مثال با توجه به اینکه سیراف به دریا نزدیک است، احتمال شوری آب و یا درصد بالای نمک در آن وجود دارد. می‌توانید از پمپ آب شور یا آب دریا برای پمپاژ آب‌های شور یا آب دریا استفاده کنید. یا اینکه از پمپ آب شیرین کن برای پمپاژ آب‌های شور و سپس تبدیل آن به آب شیرین استفاده کنید.