آشنایی-با-پمپ-فشار-قوی

با پمپ فشار قوی بیشتر آشنا شویم

پمپ فشار قوی که با نام پمپ طبقاتی نیز شناخته می‌شود، یکی از پمپ‌های پر مصرف در بازار است. این پمپ، پروانه‌های بین یاتاقانی دارد و موتور این پمپ جداست و دارای چند طبقه و یک محفظه با برش‌های شعاعی است. آب‌بندی هر طبقه با کمک اورینگ انجام می‌شود. حلقه اتصال طبقات به یکدیگر، به واسطه پیچ بست طبقات است. پمپ فشار قوی چند پایه نگه‌دارنده نیز دارد که ریخته‌گری آن‌ها به صورتی است که با محفظه مکش و رانش به‌صورت یکپارچه متصل‌اند.

وظیفه خنثی کردن نیروهای شعاعی و محوری که بر پمپ  وارد می‌شوند، بر عهده دو عدد بلبرینگ و یک عدد رولربرینگ روانکاری شده با گریس، که در دو طرف پروانه‌ها هستند، می‌باشد.

 

پمپ فشار قوی

پمپ فشار قوی طبقاتی چیست؟

پمپ فشار قوی طبقاتی به پمپ‌هایی گفته می‌شود که جابه‌جایی سیال در آن، از راه پروانه‌های چندگانه که در طبقات فوقانی یکدیگر هستند، انجام می‌شود.

از نظر ساختاری، پمپ فشار قوی طبقاتی از محوری یگانه تشکیل شده. که محور مهم پمپ، پروانه‌ها و کاسه‌ها را در یک محور قرار داده است. زمانی که سیال وارد پروانه‌ها و محفظه پمپ می‌شود، فشار بیشتر می‌شود. با فشار سیال و وارد شدن آن به پروانه فوقانی و بالاتر، فشار بیشتر می شود. و سیال به طرف بخش خروجی پمپ می‌رود. نکته جالب اینجاست که در طی این فرآیند، دبی پمپ، تغییری نمی‌ کند. همچنین دور الکتروموتور در الکتروپمپ طبقاتی ثابت است.

 

انواع پمپ فشار قوی طبقاتی را بهتر بشناسیم

این پمپ ، انواع مختلف دارد که هر کدام کارکردهای مخصوص خود را دارند. در ادامه با انواع آن بیشتر آشنا می‌شوید.

پمپ فشار قوی طبقاتی آبروان WKL

کاربردها: پمپاژ آب در صنعت، بوستر پمپ‌های آب‌رسانی، بوستر پمپ آبیاری ، بوستر پمپ آتش‌نشانی، پمپ آب کندانس شده، پمپ تغذیه دیگ بخار، تهیه آب شهر (لینک محصول)

پمپ عمودی طبقاتی آبروان PCR

کاربردها: بوستر پمپ‌های آب‌رسانی مسکونی بزرگ ، سیستم‌های اطفاء حریق و مبدل‌های حرارتی ، آب‌شیرین‌کن‌ها

پمپ طبقاتی آبروان MD

کاربردها: انتقال آب، بوستر پمپ‌های آب‌رسانی ، بوستر پمپ آبیاری ، بوستر پمپ آتش‌نشانی، پمپاژ آب در مصارف صنعتی، پمپ آب کندانس شده، پمپ تغذیه دیگ بخار، تهیه آب شهر پمپ

پمپ فشار قوی طبقاتی آبروان CV

تهیه آب شهرها، تغذیه دیگ بخار، بوستر پمپ‌های آب‌رسانی ، بوستر پمپ آبیاری، بوستر پمپ آتش‌نشانی، پمپاژ آب سرد و گرم در صنعت، پمپاژ آب کندانس شده

پمپ طبقاتی آبروان MC

تهیه آب شهرها، پمپاژ آب کندانس شده، پمپ تغذیه دیگ بخار، بوستر پمپ‌های آب‌رسانی ، بوستر پمپ آبیاری ، بوستر پمپ آتش‌نشانی، پمپاژ آب سرد و گرم در تأسیسات صنعتی (لینک محصول)

پمپ WKL چیست؟

پمپ WKL، یکی از پرطرفدارترین پمپ‌ها در مجموعه پمپ‌های فشار قوی طبقاتی است.

ویژگی‌های پمپ  WKL

بسیار خاص و منحصربه‌فرد بوده و آن را از پمپ‌های هم رده خود متمایز می‌کند. از جمله این ویژگی‌های موارد زیر است:

قطر خروجی : ۳۲ تا ۱۵۰ میلی‌متر

ظرفیت آبدهی : ۲ تا 950 مترمکعب در ساعت

ارتفاع : تا 480 متر

درجه حرارت سیال در آب‌بندی : با نوار آب‌بندی از ۱۰ – تا ۱۱۰ درجه سانتی‌گراد و با آب بند مکانیکی از ۱۰- تا ۱۴۰ درجه سانتی‌گراد

فشار تست : ۴۰ بار

پمپ فشار قوی

همه چیز امن و امان، با پمپ های صنعتی آبروان، محصولی از ایران

برای سفارش انواع پمپ، همین حالا با ما تماس بگیرید:

دفتر مرکزی تهران

۰۲۱۶۶۹۳۸۸۱۴

۰۲۱۶۶۴۳۵۴۵۳

۰۲۱۶۶۹۲۴۲۹۴

۰۲۱۶۶۵۷۳۵۰۳-۴

آدرس کارخانه: بابل،شهرک صنعتی بندپی(رجه)

با استفاده از لینک زیر، می‌توانید انواع پمپ های صنعتی  را به صورت آنلاین تهیه کنید:

خرید آنلاین