دفاتر ما
ادرس آبروان در ایران
استانداردها - آبروان|پمپ روغن داغ ,پمپ الکترو موتور شناور,پمپ دو مکشه,پمپ گریز از مرکز,پمپ فشار قوی,پمپ سانتريفيوژ
شرکت آبروان ساخت انواع پمپ های روغن داغ پمپ الکترو موتور شناور پمپ دو مکشه پمپ گریز از مرکز پمپ فشار قوی پمپ سانتريفيوژ با بهترین کیفیت
پمپ روغن داغ ,پمپ الکترو موتور شناور,پمپ دو مکشه,پمپ گریز از مرکز,پمپ فشار قوی,پمپ سانتريفيوژ
12519
rtl,page-template-default,page,page-id-12519,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-1.9.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

استانداردها

  • مفهوم لغوی استاندارد به معنای، نمونه، قاعده، اصل، مقیاس تصویب شده، و هر چیزی که به عنوان مبنایی برای مقایسه پذیرفته شود، است.

با توجه به مفاهیم مذکور، مطابقت کالا، خدمات، آیین کار، سیستم کیفیت یا هر امری با استاندارد، بدین معناست که در آن موارد قواعد، اصول و مقررات ویژه ای رعایتشده است.
اما تاکنون در مورد استاندارد و استاندارد کردن تعاریف متفاوتی بیان شده که در واقع هر کدام از نقطه نظرتعاریف زیر را در مورد استاندارد و (ISO) خاصی بوده است. در این زمینه سازمان بین المللی استاندارداستاندارد کردن بیان نموده است که عبارتند از :

  • الف: استاندارد مدرکی است در برگیرنده قواعد، راهنمایی ها یا ویژگی هایی برای فعالیت ها یا نتایج آنها به منظور استفاده عمومی و مکرر که از طریق اتفاق نظر فرا هم و به وسیله سازمان شناخته شده ای تصویب شدهباشد و هدف از آن دست یابی به میزان مطلوبی از نظم در یک زمینه خاص است.
  • ب :استاندارد کردن عمل ایجاد مقرراتی است برای استفاده عمومی و مکرر با توجه به مشکلات بالفعل وبالقوه که هدف از آن دست یابی به میزان مطلوبی از نظم در یک زمینه خاص است.

وجود آزمایشگاههای مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص و متبحر یکی از مهم ترین دلایل تولید محصولات باکیفیت در صنایع پمپ سازی و همچنین شرکت آبروان است ضمن اینکه همین عوامل توانسته زمینه مساعدی رابرای ارائه محصولات نوآورانه در صنایع پمپ سازی و کسب انواع استانداردهای مربوطه فراهم کند.

 

برخی از استاندار های ما :

       

 

 

آبروان را در تلگرام دنبال کنید
آبروان را در تلگرام دنبال کنید